facebook.com

Pierwsze spotkanie Fundacji

Udostępnij

1 czerwca mija już 15 lat od tragicznej śmierci Waldka Fułka, naszego męża i taty. W imieniu własnym i mojego syna Cezarego zapraszam na pierwsze spotkanie Fundacji Z Tobą, Bez Ciebie.

Koronawirus szczęśliwie ustępuje na czas letni. Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich „towarzyszy niedoli”, WAS, których los tak boleśnie dotknął, jak NAS.

Nie będzie to żadna sesja terapeutyczna, zwyczajne spotkanie przy grillu i ognisku, w pięknej scenerii przyrody nad Zalewem Zegrzyńskim. W miejscu, w którym spędziliśmy z Waldkiem najszczęśliwsze chwile. Będzie nam miło, jeśli będziecie z nami w ten trudny dzień.

Pomóżmy sobie nawzajem.

Zapraszamy również WAS, Rodzino i Przyjaciele, którym Waldek był bliski. A jeśli w Waszych kręgach są osoby, równie okrutnie doświadczone przez życie, po prostu zabierzcie ich ze sobą.  

1 czerwca 2021 roku od godziny 18:00, WDW REWITA RYNIA, ul. Wczasowa 59, 05-127 Białobrzegi.

Jeśli ktoś przyjedzie z daleka i chciałby przenocować w ośrodku, można indywidualnie rezerwować noclegi: https://www.rewita.pl/rynia/kontakt/

Proszę o potwierdzenie przybycia do 25 maja br., telefonicznie, mailowo lub przez FB. Musimy podać liczbę osób uczestniczących w spotkaniu.

Nasza młoda Fundacja zaprasza, ale jeśli zechcecie wspomóc przedsięwzięcie przysłowiowym „co łaska”, będziemy wdzięczni. Można wpłacać na konto Fundacji lub bezpośrednio na miejscu.

Czekamy na Was.

Barbara Stefankowska-Fułek
11 maja 2021
#aktualności

głowne zdjecie

Fundacja Z Tobą, Bez Ciebie   05-270 Marki, Ul. Chocimska 15 607 111 467 ztoba.bezciebie@gmail.com

Photo by Joshua Earle on Unsplash

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa